Uczniowie klasy 5 Tiw na stażach w Irlandii!

Z dumą informujemy, że uczniowie klasy 5 Tiw z Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej wraz z p. Mariuszem Szadkowskim uczestniczą w międzynarodowym projekcie "Przemysł 4.0 - staże informatyczne" realizowanym w ramach Programu Erasmus+!
Gdzie?
Uczniowie odbywają staże w nowoczesnych lokalnych firmach w miejscowościach Mallow i Cork, rozwijając swoje umiejętności z zakresu nowych technologii, programowania i przemysłu przyszłości!
Czego się uczą?
Projekt stawia na innowacje i praktyczne podejście do zagadnień związanych z Przemysłem 4.0. Nasi uczniowie mają okazję zdobywać doświadczenie, pracując nad realnymi projektami, jednocześnie rozwijając swoje kompetencje zawodowe w międzynarodowym środowisku.
Nie samą pracą żyje człowiek!
W wolnym czasie uczniowie odkrywają uroki Irlandii, zwiedzając malownicze okolice Mallow i Cork. Kultura, tradycje i niezapomniane widoki sprawiają, że ten wyjazd to nie tylko czas pracy, ale i przygody!
Projekt „Przemysł 4.0” to krok w przyszłość dla naszych uczniów, którzy mają okazję nie tylko zdobyć wiedzę, ale także zyskać międzynarodowe doświadczenie, które otworzy przed nimi drzwi do kariery w dynamicznie rozwijającej się branży IT.
Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów i czekamy na ich powrót z pełnymi walizkami nowych umiejętności i doświadczeń!