2015.11.02- POMAGAMY SOSW nr 1 w Policach

2 listopada 2015 uczniowie ZCEMiP pod opieką trenera Macieja Mateńko i pani Agnieszki Szeszko po raz kolejny wybrali się do Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Policach dla dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach. Młodzież naszej szkoły poświęciła swój czas i energię, aby uprzątnąć teren wokół ośrodka z zalegających tam liści. Przez kilka godzin ciężko pracowała grabiąc i ładując liście na przyczepy, których łącznie wywieziono aż dwadzieścia. Po ciężkiej pracy uczniowie z przyjemnością skorzystali z gościnności dyrekcji ośrodka, udali się na ciepłą herbatę i poczęstunek. Następnie uczniowie wrócili do domów i internatu z poczuciem, że udało im się zrobić coś dobrego dla niepełnosprawnej młodzieży i obiecali, iż w razie potrzeby są do dyspozycji i pojawią się w ośrodku gotowi do pomocy.