Dodatkowy Dzień Otwarty za nami

Dzień Otwarty po południu w naszej szkole? Ależ proszę bardzo!
Dzisiaj odbył się już czwarty Dzień Otwarty w naszej szkole, tym razem po południu. Podczas tego spotkania mieliśmy zaszczyt gościć aż 42 osoby. Byli to uczniowie i ich rodzice, opiekunowie, którzy przyszli obejrzeć naszą szkołę i zapoznać się z oferowanymi kierunkami.
Odwiedzili nas uczniowie z następujących szkół podstawowych ze Szczecina: SP 16, SP 35, SP 47, SP 51, SP 54, SP 55, SP 56, SP 74 oraz ze SP 2 w Pyrzycach, ze SP 1 w Kamieniu Pomorskim, ze SP w Wysokiej Kamieńskiej, ze SP z Tanowa i z Dołuj.
Dziękujemy za odwiedziny i wspaniałą atmosferę!
Jeśli macie pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej, śmiało - pytajcie. Niech ten dzień będzie tylko początkiem naszej wspólnej przygody!
Kto jeszcze u nas nie był? Zapraszamy już ostatni raz w tym roku szkolnym tj. 20 maja 2024r. w godz. od 10:00 do 16:00 po uprzedniej rejestracji na stronie: http://dzienotwarty.zcemip.pl i zapisaniu się na warsztaty.
Edyta Antkowiak-Szadkowska