Ogromna pomoc uczniów klasy 5Tmom

Od kilku dni szczecinianie licznie odwiedzają miejskie centrum zbiórki darów dla powodzian w Netto Arenie przy ulicy Szafera. Hub gromadzi, sortuje i dystrybuuje ogromne ilości darów przekazywanych zarówno od instytucji, samorządów, ale także od partnerów zagranicznych. Pomoc dla potrzebujących jest powszechna, w trudnych momentach życia potrafimy się jednoczyć i współdziałać.

Uczniowie naszej szkoły, kl. 5Tmom podjęli się pomocy przy sortowaniu i transportowaniu darów celem przewiezienia ich do wyznaczonych rejonów dystrybucji. Zachęcamy wszystkich do wspierania w każdej dostępnej formie ludzi, którzy stracili swój dobytek i możliwości normalnego funkcjonowania.