DiscoverEU - 24.09.2024 r.

24 września 2024r. uczniowie naszej szkoły z rocznika 2006 uczestniczyli w spotkaniu z Panem Tomaszem Kuliszenko, z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim. Szkolenie dotyczyło zasad aplikowania do programu Erasmus+Discover EU, gdzie młodzież może zdobyć darmowe bilety na podróże europejskie.
Laureaci programu otrzymają bilety DiscoverEU na podróż po Europie, która odbywać się będzie głównie koleją oraz otrzymają europejską kartę młodzieżową DiscoverEU, która uprawnia do wielu zniżek, np. na wstęp do obiektów turystycznych i sportowych, przy płaceniu za kursy i warsztaty, przejazdy transportem lokalnym, zakwaterowanie, wyżywienie itp.
Trzymamy kciuki za owocny udział w programie!
Powodzenia!