Zapraszamy na Ogólnopolski Tydzień Kariery 2024 na Pomorzu Zachodnim

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczne wydarzenie poświęcone wszelkim aspektom związanym z planowaniem i rozwojem kariery, wspierające świadome wybory zawodowe oraz promujące proces uczenia się przez całe życie.

W tym roku będzie to już szesnaste partnerskie działanie wielu podmiotów z całej Polski, które lokalnie zorganizują wydarzenia dla młodzieży i dorosłych.

OTK – Ogólnopolski Tydzień Kariery odbędzie się w dniach 14-20 października 2024, a jego hasło przewodnie to Pasja-Motywacja-Odwaga.

W programie znajdziesz 18 propozycji, w tym 12 wydarzeń stacjonarnych takich jak: warsztaty, wykłady otwarte, spotkania zarówno w Szczecinie i w Koszalinie (różne miejsca) oraz 6 wydarzeń online.

Więcej informacji na stronie wup.pl