Wybory reprezentanta ZCEMiP do Młodzieżowej Rady Miasta

Młodzieżowa Rada Miasta Szczecin jest reprezentacją uczniów szkół ponadpodstawowych Miasta Szczecin. Każda ze szkół może wyłonić spośród uczniów jedną osobę, która będzie jej reprezentantem w dialogu prowadzonym z Miastem oraz we współpracy z innymi szczecińskimi szkołami. Celem działania Młodzieżowej Rady Miasta Szczecin jest m.in. integracja i współpraca środowisk młodzieżowych na terenie Miasta Szczecin oraz podejmowanie działań na rzecz zaspokajania potrzeb i oczekiwań młodych mieszkańców Szczecina.

W naszej szkole wybory Reprezentanta odbyły się w 26 września 2024 r.

W wyniku głosowania Reprezentantem ZCEMiP w Młodzieżowej Radzie Miasta został  Rafał Ochmański z klasy 4Tn, który otrzymał 316 głosów.

Życzymy naszemu Koledze dalszej, owocnej pracy oraz satysfakcji z podejmowania aktywnych przedsięwzięć na rzecz miasta i naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski ZCEMiP i Opiekunowie